Нагаєв Віктор Михайлович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Масленніков Євген Іванович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту та інновацій Одеського національного університету імені І.І. Мечникова;
Зайцев Юрій Олександрович, доктор економічних наук, професор, заступник начальника Головного управління Державної податкової служби в Харківській області.

Автореферат Відгуки опонентів Дисертація
aref_Kurepin vidhuk_zaitcev