УВАГА !!! Шановні друзі, Після ретельного розгляду поточного поширення COVID-19 за кордоном та в Україні, оргкомітет MAGM 2020 вирішив не проводити MAGM 2020 цього місяця (24-25 вересня 2020 р.).

З огляду на ситуацію сьогодні, оргкомітет скасував MAGM 2020, оскільки глобальне поширення коронавірусу та інші, пов’язані із цим обставини не дозволяють провести захід на належному рівні. Це рішення, яке не далося нам легко, але це рішення, яке, ми ухвалили із огляду на здоров’я та добробут учасників.

Оргкомітет та Програмовий комітет MAGM продовжуватимуть працювати в унісон та підтримувати один одного щодо підготовки до MAGM 2021 та наступних років.

Наразі ми співчуваємо постраждалим в усьому світі.

Хоча насправді наша подія у вересні 2020 року більше не відбуватиметься так, як ми передбачали, ми виконаємо взяті на себе зобов’язання, і статті, що досягнуть певного рівня, будуть надіслані до журналів, проіндексованих у SCOPUS і WEB OF SCIENCE CORE COLLECTION. Автори цих робіт будуть проінформовані належним чином невдовзі.

Ми закликаємо тих, хто планував відвідати MAGM 2020, пришвидшити скасування рейсів та резервацію готелів та зв’язатися безпосередньо з готелем, щоб скасувати бронювання номеру.

Подальші оновлення від Оргкомітету MAGM можна знайти на нашому веб-сайті https://science.snau.edu.ua/magm2020/.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції
«Сучасний аграрний менеджмент XXI століття: сільське господарство майбутнього»,
яка відбудеться 24-25 вересня 2020 року

Запрошення до публікації
Програмний комітет конференції
Тематика конференції
Прийняті публікації
Важливі дати
Програма конференції
Додаткова інформація

ЗАПРОШЕННЯ pdf