Сумський національний аграрний університет запрошує взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (далі – Конкурс) зі спеціалізації  «Економіка сільського господарства та АПК» (наказ Міністерства освіти і науки України № 1457 від 24 листопада 2020 року), який відбудеться в університеті з лютого по квітень 2021 року.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

У Конкурсі можуть брати участь студенти, які здобувають вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра та магістра у ЗВО України. Конкурсна комісія ЗВО обирає не більше трьох кращих наукових робіт зі спеціалізації «Економіка сільського господарства та АПК».

На Конкурс подаються оформлені відповідно до вимог наукові роботи з актуальних проблем, які є пошуковими за характером, впроваджені у виробництво або освітній процес. Роботи, які є тематичним продовженням робіт, поданих на Конкурс у попередні роки, розглядаються за умови наявності в них не більше 25% наукового матеріалу з попередньої роботи.

Одна наукова робота може мати не більше двох авторів за наявності у них спільних матеріалів з теми наукової роботи та одного наукового керівника.

Не приймаються роботи, які подавалися на інші конкурси, були удостоєні нагород НАН України та органів державної влади.

Наукові роботи необхідно направити на адресу Сумського національного аграрного університету до 15 лютого 2021 року (термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем).

ІІ тур Конкурсу буде проведено у два етапи:

За результатами рецензування до 27 березня 2021 р. буде сформовано та оприлюднено на веб-сайті університету https://science.snau.edu.ua/konkurs-naukovix…it-ekonomika-apk:

Інформац_лист_2021

Наказ Економіка АПК