Науковий консультант:

Зайцев Юрій Олександрович, доктор економічних наук, професор, в.о. Генерального директора ДУ «Інститут охорони ґрунтів України»

Лагодієнко Володимир Вікторович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі Одеської національної академії харчових технологій;

Болотна Оксана Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу, менеджменту та підприємництва Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

Автореферат Дисертація Відгуки опонентів
aref Oslopova_dis O_vidhuk_lagodienko vidhuk_bolotna