Науковий керівник

доктор економічних наук, професор ОЛІЙНИК Олександр Васильович, Харківський національний аграрний університет  імені В.В.Докучаєва, завідувач кафедри фінансів.

Офіційні опоненти

доктор економічних наук, доцент, КРЮКОВА Ірина Олександрівна, Одеський державний аграрний університет, завідувач кафедри обліку та оподаткування;

доктор економічних наук, професор ЗАЙЦЕВ Юрій Олександрович, Східне управління Головного управління Державної податкової служби в Харківській області, начальник