Науковий консультант:

Онегіна Вікторія Михайлівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки та маркетингу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Крюкова Ірина Олександрівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри обліку і оподаткування Одеського державного аграрного університету;

Місюк Микола Васильович, доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету Подільського державного аграрно-технічного університету.

Яців Ігор Богданович, доктор економічних наук, доцент, проректор з наукової роботи Львівського національного аграрного університету