Лишенко Маргарита Олександрівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу та логістики Сумського національного аграрного університету

Лагодієнко Володимир Вікторович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі Одеської національної академії харчових технологій;

Сенчук Ігор Іванович, доктор економічних наук, доцент, доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики Харківського національного університету внутрішніх справ.

Автореферат  Відгуки опонентів  Дисертація
aref_Hluschenko Vidhuk_lahodienko vidhuk_senchuk dis_Hlushchenko