9 грудня о 10.00 выдбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Антощенкової Віталіни Володимирівни на тему “Інноваційний розвиток підприємств галузі тваринництва в системі управління продовольчою безпекою: теорія, методологія, практика за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)

Науковий консультант:

Онегіна Вікторія Михайлівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки та маркетингу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка

Лагодієнко Володимир Вікторович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі Одеської національної академії харчових технологій;

Лозинська Інна Віталіївна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту Сумського національного аграрного університету;

Уніят Людмила Миколаївна, доктор економічних наук, доцент, доцент кафедри фундаментальних та спеціальних дисциплін Нововолинського навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Західноукраїнського національного університету.

Автореферат Дисертація Відгуки офіційних опонентів
aref dis_ant vidhuk_lagodienko vidhuk_lozynska.docx