Орел Володимир Миколайович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту Харківського національного технінчого університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Войт Сергій Миколайович, доктор економічних наук, генеральний директор державного підприємства ВО “Південний машинобулдівний завод ім.О.М.Макарова”;

Усикова Олена Миколаївна, доктор економічних наук, доцент, в.о.директора навчально-наукового інститутут економіки і менеджменту Миколаївського національного аграрного університету.

Автореферат Дисертація Відгуки офіційних опонентів
aref dis vidhuk_usikova_ vidhuk_voit_