Формування і підтримка наукових спільнот

Ми працюємо над зміцненням та підвищенням ефективності дослідницького співтовариства за допомогою таких підходів.

Наукові ключові напрями СНАУ

Наукові ключові напрями СНАУ – це великі міждисциплінарні спільности, які охоплюють СНАУ та партнерські організації, сприяючи взаємодії та співпраці. Об’єднуючи критичну масу експертних знань, ключові напрями допомагають забезпечити проведення СНАУ міжнародних досліджень за ключовими напрямками.

Тісно співпрацюючи з провідними науковцями кожної провідної галузі, ми допомагаємо розробити стратегію розвитку, полегшуємо взаємодію між факультетами та сприяємо розвитку наукового партнерства через події, форуми, будування мереж, демонстрацію досвіду, підтримку стратегічних заявок на фінансування.

Координація і підтримка дослідницьких заявок

Команда НДЧ може виступати як координатор при розробці та поданні великої, амбітної заявки. Ми об’єднуємо і управляємо розрізненими групами і командами і виступаємо проект менеджерами, передаючи наш досвід і знання, щоб збільшити шанси на успіх заявки. Якщо Ви розглядаєте, або маєте на увазі такий проект, будь ласка, контактуйте з нами.

Події та евенти

Науково-дослідна частина проводить і підтримує проведення різноманітних симпозіумів, конференцій, семірантів та круглих столів, із широкого кола дисциплін, які культивуються у СНАУ. Ми також інформуємо щодо зовнішніх подій, які можуть становити інтерес для дослідників СНАУ.