16 лютого 2023 року о 10.00 відбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Гаврильченко Олени Володимирівни на тему “Механізми управління потенціалом економічного розвитку підприємств сфери матеріального виробництва: теорія, методологія, практика за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)

Науковий консультант:

Данько Юрій Іванович, доктор економічних наук, професор, проректор з наукової та міжнародної діяльності Сумського національного аграрного університету.

Макаренко Петро Миколайович, доктор економічних наук,  професор, член-кореспондент НААН України, завідувач кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Полтавського державного аграрного університету;

Борисова Тетяна Михайлівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу Західноукраїнського національного університету;

Маргасова Вікторія Геннадіївна, доктор економічних наук,  професор, проректор з наукової роботи національного університету «Чернігівська політехніка».

Дисертація Реферат, висновок про наукову новизну, облікова карта дисератції Відгуки офіційних опонентів Посилання на трансляцію засідання та відеозапис трасляції