Професійні досягнення співробітників Лабораторії у науковій діяльності
2023-2024 Проект «Restoring recreative potential of damaged forests for human well-being in V4 and post-war Ukraine» виконується спільно з Варшавським університетом природничих наук (Польща), Чеським університетом природничих наук (Чехія) та Зволенським технічним університетом (Словаччина) за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду (International Visegrad Fund – IVF).
2022 Проект за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки: «Effectiveness of cover crops in organic Ginkgo biloba plantations». Метою було дослідити деякі види покривних культур у полі з Ginkgo biloba L. та його вплив на показники ґрунту для глибшого розуміння механізму впливу.
2022 Учасник проекту COST Action CA19123, «Protection, Resilience, Rehabilitation of damaged environment (PHOENIX)»
2021 «Культурно-туристичний маршрут спадщиною Ліщинських». Створення сприятливого середовища для зеленого туризму на території садиби Лищинських (села Кияниця). Підтриманий проектом «Зміцнення міжсекторального співробітництва для соціальної згуртованості (SC3)», який співфінансує Європейський Союз та Британська Рада в Україні.
2020 GIST Інновації в Україні. Проект "Ginkgo biloba". Метою проекту є дослідження: 1. Вирощування Ginkgo biloba на органічних полях України, сертифікованих відповідно до міжнародних вимог; 2. економічно ефективного способу видобутку сировини досліджуваного виду; 3. розробка профілактичних препаратів для покращення здоров'я людей, які проживають в умовах мегаполісів.
2020–2021 «Біологічні та екологічні особливості культивування Ginkgo biloba L. та розробка профілактичних препаратів та функціонального харчування з екстрактів органічного листя досліджуваних видів для оздоровлення населення мегаполісів». Спільний проект Чеського університету з природничих наук, Праги та СНАУ, СумДУ, БНАУ, ХНАУ та Дніпровського ДАЕУ під назвою «Платформа сільськогосподарських наук для посилення науки у вищій освіті України».
2017-2021 Проект «Перспективи використання цінних інтродуцентів під час створення лісових насаджень в умовах Північно-східного Лісостепу України». Державний реєстраційний номер 0117U003054;
2017-2020 Проект молодих науковців при МОН «Біолого-екологічні особливості вирощування Ginkgo biloba L., як органічної сировини, у фармацевтичних цілях шляхом створення плантацій в умовах Північно-східного Лісостепу України». Державний реєстраційний номер 0117U006533;
2021 Завдяки злагодженій роботі науковців Сумський національний аграрний університет одержав сертифікат ТОВ “Органік стандарт” котрий підтверджує, що зазначений Оператор (поле де створена органічна плантація Ginkgo biloba) сертифікований згідно вимогам зазначеного Стандарту, який визначений еквівалентним до регламентів ЄС №834/2007 та № 889/2008.