Наказ 1843/ос від 12.06.2024 “Про утворення разової спеціалізованої вченої ради для присудження ступеня доктора філософії”
Спеціальність 101 – Екологія
Назва дисертаційної роботи: «Комплексний популяційний аналіз провідних ценозоутворюючих видів трав’яного ярусу лісових екосистем півдня Нижньої Саксонії (Німеччина)»
Скляр Вікторія Григорівна, доктор біологічних наук, професор, завідувачка кафедри екології та ботаніки, Сумський національний аграрний університет.
Склад спеціалізованої вченої ради:
Голова ради:
КОВАЛЕНКО Ігор Миколайович, доктор біологічних наук, професор кафедри екології та ботаніки, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, Cумський національний аграрний університет.
Рецензенти:
КЛИМЕНКО Ганна Олександрівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та ботаніки, Сумський національний аграрний університет;
БОНДАРЄВА Людмила Миколаївна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та ботаніки, Сумський національний аграрний університет.
ЛУКАШ Олександр Васильович, доктор біологічних наук, професора кафедри екології, географії та природокористування, Національний університет «Чернігівський колегіум» ім. Т. Шевченка;
РІЗНИЧУК Надія Іванівна, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології ПНУ ім. В. Стефаника.

Документи:

Дисертація

Перевірити електронний підпис

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення

Посилання на онлайн трансляцію захисту