Наказ № 1842/ос від 12.06.2024 “Про утворення разової спеціалізованої вченої ради для присудження ступеня доктора філософії”
Спеціальність 133 – Галузеве машинобудування
Назва дисертаційної роботи: «Технологічне забезпечення захисту деталей машин, що працюють в умовах гідроабразивного зношування, високоефективними взаємодоповнюючими комбінованими методами»
ТАРЕЛЬНИК В’ячеслав Борисович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технічного сервісу, Сумський національний аграрний університет.
Склад спеціалізованої вченої ради:
Голова ради:
ГЕЦОВИЧ Євген Мойсейович, доктор технічних наук, професор, професор кафедри транспортних технологій, Сумський національний аграрний університет.
Рецензенти:
ВАСИЛЕНКО Ольга Олександрівна, кандидат технічних наук, доцент кафедри охорони праці та фізики, Сумський національний аграрний університет;
ГЕРАСИМЕНКО Владислав Олександрович, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої математики, Сумський національний аграрний університет.
ПРИСЯЖНЮК Павло Миколайович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри зварювання, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу;
ХАРЧЕНКО Надія Анатоліївна, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри прикладного матеріалознавства та технології конструкційних матеріалів, Сумський державний університет.

Документи:

Дисертація

Перевірити електронний підпис

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення

Файл КЕП висновка головуючої на публічній презентації, яким підписано відгук

Посилання на онлайн трансляцію захисту