Наказ № ____ від ________ “Про утворення разової спеціалізованої вченої ради для присудження ступеня доктора філософії”
Спеціальність 073 – Менеджмент
Назва дисертаційної роботи: «Інтегроване управління ресурсами для сталого розвитку територій» («Integrated resource management for sustainable development of territories»)
БЛЮМСЬКА-ДАНЬКО Ксенія Валеріївна, кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу та логістики, Сумський національний аграрний університет.
Склад спеціалізованої вченої ради:
Голова ради:
НІФАТОВА Олена Михайлівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри маркетингу та логістики, Сумський національний аграрний університет.
Рецензенти:
СОХАНЬ Інна Віталіївна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту імені Л. І. Михайлової, Сумський національний аграрний університет;
ЩЕРБАК Валерія Геннадіївна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри економіки та підприємництва імені І. М. Брюховецького, Сумський національний аграрний університет .
Офіційні опонененти:
РОДЧЕНКО Володимир Борисович, доктор економічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту «Каразінська школа бізнесу», Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна;
РЕЗНІК Надія Петрівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту ім. професора Й. С. Завадського, Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Документи:

Дисертація

Перевірити електронний підпис

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення

Файл КЕП висновка головуючої на публічній презентації, яким підписано відгук

Посилання на онлайн трансляцію захисту