Дослідження щодо стартових позицій з впровадження стратегії в частині публікаційної активності у SCOPUS

ДОСЛІДЖЕННЯ ЩОДО СТАРТОВИХ ПОЗИЦІЙ З ВПРОВАДЖЕННЯ СТРАТЕГІЇ СУМСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ НА 2021-2025 РОКИ В ЧАСТИНІ ПУБЛІКАЦІЙНОЇ АКТИВНОСТІ У SCOPUS

Це дослідження має на меті оцінити публікаційну активність СНАУ у Scopus за період дії попередньої стратегії розвитку університету (2015-2020рр.), виявити стартові позиції впровадження стратегії СНАУ на період 2021-2025 рр., що стосуються показників, пов’язаних із Scopus, а також здійснити бенчмаркінг позицій університету із двома групами університетів (по-перше, аграрних ЗВО України та по-друге, ЗВО, що включені до рейтингу QS WUR 2020). Відповідно, це дослідження поділено на три розділи, кожен із яких можна розглядати і аналізувати окремо, однак, разом вони дають картину позицій СНАУ на сьогодні із точки зору публікаційної активності у Scopus.
Основний інструмент, що використовувався SciVal, тестовий доступ до якого було надано компанією Elsevier, за що велика подяка співробітникам Варшавського офісу компанії Krzysztof Szymanski та Bartlomiej Wieckowski.

BASELINE STUDY_SNAU Strategy 2025