17 лютого 2023 року о 10.00 відбудеться захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук Полтавця Анатолія Миколайовича на тему “Механізми управління земельними ресурсами аграрних підприємств: теорія, методологія, практика за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)

Науковий консультант:

Кошкалда Ірина Віталіївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри управління земельними ресурсами та кадастру Державного біотехнологічного університету.

Малік Микола Йосипович, доктор економічних наук, професор, академік НААН України, головний науковий співробітник відділу підприємництва, кооперації та агропромислової інтеграції ННЦ «Інститут аграрної економіки НААН України»;

Власенко Тетяна Анатоліївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємств Харківського національного університету імені Семена Кузнеця;

Лимар Валерія Валеріївна, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики  Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Дисертація Реферат, висновок про наукову новизну, облікова карта дисератції Відгуки офіційних опонентів Посилання на трансляцію засідання та відеозапис трасляції