Зайцев Юрій Олександрович, доктор економічних наук, професор, генеральний директор державної установи «Інститут охорони ґрунтів України».
Кропивко Максим Михайлович, доктор економічних наук,  старший науковий співробітник, заступник академіка-секретаря відділення аграрної економіки і продовольства Національної академії аграрних наук України;
Лагодієнко Володимир Вікторович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі Одеського національного технологічного університету.

Автореферат

Дисертація Відгуки офіційних опонентів