Матвєєв Павло Миколайович, доктор економічних наук, доцент, директор ТОВ «Земінформ»

Ігнатенко Микола Миколайович, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри кафедри економіки Університету Григорія Сковороди у Переяславі;

Сьомич Микола Іванович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри підприємництва і права Полтавського державного аграрного університету.

Дисертація Реферат, висновок про наукову новизну, облікова карта дисератції Відгуки офіційних опонентів Посилання на трансляцію засідання та відеозапис трасляції