ДОСТУП ДО Research4Life ДЛЯ СНАУ

Шановне панство!
Раді повідомити, що від 06 квітня 2022 року Сумський національний агарний університет отримав доступ до Research4Life. Research4Life надає онлайн-доступ до академічного та професійно рецензованого контенту. Ми прагнемо покращити навчання, дослідження та розробку політики в галузі охорони здоров’я, сільського господарства, навколишнього середовища та інших життєвих, фізичних і соціальних наук. На сьогодні Research4Life надає доступ до контенту 145 видавництв та видавничих будинків (див. додаток), в тому числі і провідних: John Wiley & Sons, Elsevier, Emerald, Oxford University Press, Springer Nature, Springer Publishing Company, Taylor & Francis. Research4Life включає кілька тематичних колекцій:
Hinari – одна з найбільших у світі колекцій біомедичної та медичної літератури.
AGORA – це видатна колекція цифрових бібліотек у галузі харчування та сільського господарства.
ARDI – надає доступ до науково-технічної інформації.
GOALI – зосереджується на праві та соціальних науках, включаючи політику, економіку, філософію, історію тощо.
OARE – збирає інформаційні ресурси про навколишнє середовище, включаючи екологію, географію, енергетику тощо.
Щоб отримати доступ просимо виконати такі кроки (див. інструкцію).

ІНСТРУКЦІЯ ЩОДО ДОСТУПУ ДО RESEARCH4LIFE

ОТРИМАЮЧИ ЛОГІН І ПАРОЛЬ ВИ ЗОБОВЯЗУЄТЕСЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЦЕЙ ДОСТУП ІЗ ДОТРИМАННЯ ТАКИХ ПРАВИЛ:
1. Забороняється передавати отриманий Вами логін і пароль іншим особами, а також розміщувати його у публічному просторі.
2. Ви можете завантажувати та зберігати в локальній цифровій пам’яті обмежену кількість статей або розділів з будь-якого номера журналу чи книги, що не перевищує 15% номера чи книги. Забороняється завантажувати повні випуски журналів або книги, а також робити загальнодоступними завантажені матеріали.
3. Ви можете друкувати окремі примірники статей і розділів книг із контенту для власного використання чи вивчення, що не перевищує 15% випуску чи книги. Не дозволяється друкувати повні випуски книг чи журналів. Ви можете робити копії лише для некомерційного особистого та приватного вивчення.
4. Академічний та викладацький персонал може робити копії матеріалів видавця в друкованому або цифровому вигляді для пакетів курсів і, у разі необхідності, відшкодовувати витрати на виготовлення таких пакетів курсів зі студентів. Матеріали видавця, доступ до яких здійснюється через програми Research4Life, також можуть бути розміщені в електронних резервах, створених Установою, для доступу студентів до певних навчальних курсів. Такі електронні резерви повинні розміщуватися в захищеній мережі, до якої мають доступ лише авторизовані користувачі, і повинні бути видалені в кінці семестру, в якому курс завершується.
5. Доступ надається тільки в межах визнаних у міжнародному праві кордонів України.