ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ АКАДЕМІЧНОГО ОБМІНУ MEVLANA (ТУРЕЧЧИНА) у 2020-2021 н.р.

MELVANA_AKU_SNAU_2020_2021_Invitation

Програма академічної мобільності “Mevlana” запроваджена Радою вищої освіти Турецької Республіки і передбачає академічний обмін з турецькими університетами на основі конкурсного відбору учасників (опис програми академічної мобільності ”Mevlana” http://mevlana.yok.gov.tr)

Сумський національний аграрний університет є партнером проекту програми “Mevlana” з  AFYON KOCATEPE UNIVERSITY м. Афійон в Туреччині (https://aku.edu.tr/anasayfa/eng/index.htm)

 

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.
Кожен учасник програми самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.

 

Відповідно до умов стипендії студенти бакалавратури (II та III курсів), магістри першого року, аспіранти та викладачі таких факультетів

MEVLANA FIELD CODES Студенти Викладачі Факультет
Бакалаври Магістри Аспіранти
Business Studies, Management Science + + + + Економіки та менеджменту
Others-Social Sciences/ Public Management + + + Економіки та менеджменту, Юридичний факультет + кафедри філософії і іноземних мов
Civil Engineering + + Будівельний факультет
Law + + + + Юридичний факультет
Others-Engineering, Teсnology / Food Engineering + + Інженерно-технологічний та факультет харчових технологій
Economics + + + Економіки та менеджменту

 

СТУДЕНТИ мають можливість навчатися в Afyon Kocatepe University впродовж семестру (максимум 2 семестрів) у 2020/2021 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

  1. бути студентом/аспірантом (кою) Сумського національного аграрного університету вище вказаних факультетів з середнім балом успішності не нижче 4,0 за п’ятибальною шкалою оцінювання;
  2. володіти англійською або турецькою мовою не нижче рівня В2.

Для участі у конкурсі необхідно до 4 березня 2020 року (включно) надіслати наступні документи:

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: snau.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – AKU_Mevlana_Hopko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

ВИКЛАДАЧІ СНАУ мають можливість пройти стажування в рамках проектної співпраці впродовж 2 тижнів до 3 місяців в університеті AKU в 2020-2021 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

– бути викладачами вищевказаних факультетів Сумського національного аграрного університету;

– володіти турецькою або англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту. Кожен учасник програми самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.

Для участі у конкурсі необхідно до 4 березня 2020 року (включно) надіслати наступні документи:

 

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: snau.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – AKU_Mevlana_Hopko_Staff). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

УВАГА!!! Апліканти, які не мають сертифікатів про володіння мовою і бажать заповнити Language Assessment Sheet можуть це зробити:

03 та 04 березня 2020 року із 9 до 13 години у а. 302г

Досі маєте питання? Найперше, зверніться до заступників деканів із наукової роботи факультетів. Якщо це не подіяло, спробуємо дати на них відповідь на Ваші письмові питання:

пишіть на snau.erasmusplus@gmail.com (відповідь впродовж 12 годин у робочі дні і 24 – у вихідні)

У назві листа вказати Request_AKU_Mevlana

 

Field_Mevlana_SNAU_Staff_Application_Form (1)

SNAU_bachelors_diploma_form

SNAU_Candidate-Student-Application-Form (1)

SNAU_diploma_attachment_form

SNAU_Language-Assessment-Sheet

SNAU_transcript_of_records

SNAUmasters_diploma_form

OMU_candidate student form

OMU_academic staff information form