ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ АКАДЕМІЧНОГО ОБМІНУ MEVLANA (ТУРЕЧЧИНА)

MELVANA_AHBV_SNAU_20202021_Invitation

Програма академічної мобільності “Mevlana” запроваджена Радою вищої освіти Турецької Республіки і передбачає академічний обмін з турецькими університетами на основі конкурсного відбору учасників (опис програми академічної мобільності ”Mevlana” http://mevlana.yok.gov.tr)

Сумський національний аграрний університет є партнером проекту програми “Mevlana” з  Ankara Haci Bayram Veli University м. Анкара (Туреччина) (https://hacibayram.edu.tr/ )

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.
Кожен учасник програми самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.

 

Cтуденти мають можливість навчатися, а викладачі пройти стажування в AHBV у 2020/2021 н. р.

Відповідно до умов стипендії студенти бакалавратури (II та III курсів), магістри першого року, аспіранти та викладачі таких факультетів мають можливість скористатися цієї можливістю:

MEVLANA FIELD CODES Студенти Викладачі Факультет
Бакалаври Магістри Аспіранти
Business Studies, Management Science + + + + Економіки та менеджменту
Others-Social Sciences/ Public Management + + + Економіки та менеджменту, Юридичний факультет + кафедри філософії і іноземних мов
Civil Engineering + + Будівельний факультет
Law + + + + Юридичний факультет
Others-Engineering, Teсnology / Food Engineering + + Інженерно-технологічний та факультет харчових технологій
Economics + + + Економіки та менеджменту

 

СТУДЕНТИ мають можливість навчатися в AHBV впродовж семестру (максимум 2 семестрів) у 2020/2021 н. р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

 1. бути студентом/аспірантом(кою) Сумського національного аграрного університету вище вказаних факультетів з середнім балом успішності не нижче 4,0 за п’ятибальною шкалою оцінювання;
 2. володіти англійською або турецькою мовою не нижче рівня В2.

Для здобуття міжнародного гранту необхідно до 11 березня 2020 року (включно) надіслати наступні документи:

 1. он-лайн аплікаційну форму: https://forms.gle/5h3Mq8apiF76jGCR8
 2. аплікаційну форму (заповнювати тільки в електронному вигляді).
 3. резюме/ СV (формат Europass) ;
 4. для студентів – виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті; для аспірантів – оригінал дипломів бакалавра, магістра та додатку до дипломів;
 5. сертифікат про підтвердження знання турецької або англійської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови (завідувача кафедри) та поставити мокру печатку в деканаті.

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: snau.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – AHBV_Mevlana_Hopko_Student). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

 

ВИКЛАДАЧІ СНАУ мають можливість пройти стажування в рамках проектної співпраці впродовж 2 тижнів до 3 місяців в університеті AHBV в 2020-2021 н.р.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

Переможцям конкурсу виплачуватимуть стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту. Кожен учасник програми самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.

Для участі у програмі необхідно до 11 березня 2020 року (включно) надіслати до науково-дослідної частини СНАУ наступні документи:

 1. Он-лайн аплікаційну форму: https://forms.gle/iCCV8xfYsujvbvNu8
 2. аплікаційну форму (заповнювати тільки в електронному вигляді).
 3. резюме/ СV (формат Europass) ;
 4. сертифікат про підтвердження знання турецької або англійської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як TOEFL, IELTS тощо). У випадку відсутності сертифіката необхідно заповнити Language Assessment Sheet, який потрібно завірити у викладача іноземної мови (завідувача кафедри) та поставити мокру печатку в деканаті;

Всі документи необхідно надіслати (скановані копії по порядку згідно вимог одним файлом у форматі PDF, максимальний розмір – 15 Мб) на електронну скриньку: snau.erasmusplus@gmail.com

У полі електронного листа Subject та в назві pdf-файлу обов’язково треба вказати назву університету, прізвище претендента та тип мобільності (зразок – AHBV_Mevlana_Hopko_Staff). Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну та листи, які матимуть в темі листа іншу назву не будуть прийняті до розгляду.

Досі маєте питання? Найперше, зверніться до заступників деканів із наукової роботи факультетів. Якщо це не подіяло, спробуємо дати на них відповідь на Ваші письмові питання:

пишіть на snau.erasmusplus@gmail.com (відповідь впродовж 12 годин у робочі дні і 24 – у вихідні)

У назві листа вказати Request_AHBV_Mevlana